ART / Lithographs / Litograph in colors 15396534
nr 1539 6534
LITOGRAPH IN COLORS
Pablo Picasso (efter), tryckt signatur, numbered 36/500. Litograph in colors, Image dimensions: 50x60 cm, outer dimensions including frame: 57x66,
Pablo Picasso (efter), tryckt signatur, numrerad 36/500. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm. Ej signerad
1000
SEK 600
Monday May 8 2023
at 20:25:27
5/5 23:07:43